kandydatów

Etat Operator maszyn pioracych i maszyn suszacych (fp)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator maszyn pioracych i maszyn suszacych (fp)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/4841
OBOWIĄZKI:
-obsługa ciągu technologicznego do prania ,suszenia i wykanczania tekstyliów,-dobierania najlepszych środków chemicznych do prania i wykańczania tekstyliów,-opracowywanie planów produkcji z uwzględnieniem priorytetów oraz terminów wykonania usługi,-wykonywanie prób testowych prania, ustalania receptur tak aby jak najlepiej "odwzorować' zlaecony produkt,-koordynowanie i optymalizacje procesów technologicznych z uwzglednieniem składu surowcowego tkanin/dzianin,doboru środków chemicznych oraz parametrów suszenia,-nadzorowanie,realizacja i kontrola potencjalnych uwag/reklamacji zgłaszanych przez klienta,-przestrzeganie przepisów BHP,-wykonywanie innych prac bezpośrednio zleconych przez przełożonego,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Możliwość przyuczenia

Wymagania inne:

umiejętności:obsługa maszyn pralniczych i suszacych,opracowywanie technologii pralniczych,znajomość właściwości tkanin i środków chemicznych do wykańczania tekstyliów poprzez pranie i suszenie

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi