kandydatów

Etat Księgowa z doświadczeniem

Firma: Stare kino Sp z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7792251, z dnia 2022-12-02

Firma działająca na terenie województwa łódzkiego od roku 2006. Profil firmy - realizacja usług związanych z najmem i zarządzaniem nieruchomościami

Księgowa z doświadczeniem

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: KS-2022-1

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie zdarzeń księgowych do systemu księgowego.
  • Nadzór merytoryczny nad wprowadzanymi dokumentami.
  • Kontakt z punktami sprzedaży w celu przekazywania dokumentów i ustalania szczegółów zdarzeń księgowych
  • Bieżąca współpraca i wymiana informacji w zespole księgowo/finansowym
  • nadzór merytoryczny nad dokumentacją księgową naszych spółek
  • Przygotowywanie i wysyłanie bieżących, cyklicznych deklaracji
  • Kontakt z urzędami i innymi instytucjami związanymi z obszarem działań księgowych spółek
  • Przygotowywanie deklaracji dla GUS, banków, itp.

Wymagania

  • Praca na programie Optima.
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy

Pracę w trzy osobowym zespole księgowo-administracyjnym w firmie, która prowadzi działalność jako Hotel Stare Kino w Łodzi oraz wynajmuje powierzchnie magazynowo biurowe w Łodzi. Firma mała o rodzinnym charakterze działająca z powodzeniem od 2006.