kandydatów

Etat Młodszy Koordynator Klienta Biznesowego

Firma: Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7810554, z dnia 2022-12-09

Wyższa Szkoła Bankowa to pierwsza w Toruniu niepubliczna uczelnia biznesowa. Od ponad 20 lat kształcimy studentów, a według zestawienia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego jesteśmy najczęściej wybieraną Uczelnią niepubliczną w regionie. Nasze usługi są elastyczne pod względem doboru form, metod i narzędzi i pomagają łączyć różne aspekty życia naszych studentów.

Nasz sukces zawdzięczamy pracownikom, których zaangażowanie i profesjonalizm codziennie umacniają naszą pozycję lidera. Wydział Studiów Stosowanych w Łodzi jest naszą najmłodszą uczelnią z 2022 roku.
Tworzymy zgrany zespół, a być może to stanowisko jest właśnie dla Ciebie.

Aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Młodszy Koordynator Klienta Biznesowego

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych firm do współpracy w ramach umów holdingowych i lokalnych
  • rozbudowywanie baz firm
  • przeprowadzenie spotkań sprzedażowych w ramach współpracy B2B
  • reprezentowanie uczelni w czasie targów i spotkań firmowych
  • prezentacja oferty
  • prowadzenie czynnego procesu rekrutacyjnego opartego na kandydatach ze współprac B2B
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji z ofertą uczelni

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • chęć do nauki i samorozwoju
  • prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na sprzedaż i osiąganie ambitnych wyników
  • samodyscyplina i wysokie kompetencje komunikacyjne
  • znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • gotowość do pracy w wybrane soboty

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity w postaci dodatkowych dni wolnych w roku kalendarzowym (Dni Kanclerskie)
  • atrakcyjne dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń językowych
  • udział w szkoleniach i projektach wewnętrznych
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego bliskich oraz grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-12-2022
Wyświetleń: 139