kandydatów

Etat Pracownik Porządkowy

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź

Pracownik Porządkowy

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Praca w godzinach od 06:00-14  i 14:00-22:00 na dwie zmiany od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca,
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne,
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Elastyczny grafik (tygodniowy, dzienny).
  • Umowę zlecenie,
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie,
  • Bezpłatne szkolenie,
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne, Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy: Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków.  Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN.
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Nie wymagamy doświadczenia, nauczymy wszystkiego.
Zadania:
  • Utrzymanie czystości w obiekcie,
  • Sprzątanie biur, stołówek, toalet, hali,
  • Opróżnianie koszy,
  • Obsługa  samojezdnej maszyny czyszczącej.

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-01-2023
Wyświetleń: 137