kandydatów

Etat Specjalista ds. BHP

Firma: Partner S.A. miejsce pracy: Łódź

Poszukiwany/Poszukiwana
Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż i ochrony środowiska na Inwestycjach;
  • wsparcie procesu oceny ryzyka zawodowego;
  • prowadzenie szkoleń w dziedzinie BHP oraz szkoleń specjalistycznych;
  • realizacja polityki BHP oraz ochrony środowiska naturalnego określonej przez Spółkę;
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w specjalności bhp lub ukończone studia podyplomowe w dziedzinie bhp;
  • uprawnienia Specjalisty BHP;
  • przygotowanie w zakresie metodyki i prowadzenia szkoleń;
  • znajomość zagadnień prawnych dotyczących bezpieczeństwa pracy i realizacji procesu budowlanego;
  • umiejętności prezentowania asertywnej postawy i budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz Spółki;
  • analityczne myślenie, w tym dostrzegania związków przyczynowo – skutkowych;
  • gotowość do pracy w delegacji;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karty sportowe
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • Wyjazdy integracyjne
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.