kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma: Tatuum miejsce pracy: Łódź

W TATUUM łączymy osoby, które żyją z pasją, kochają modę oraz z optymizmem patrzą na świat. Naszą mocną stroną jest integrowanie ludzi z różnych pokoleń w codziennej pracy, która daje nam satysfakcję i radość, niezależnie od wieku.

Od 25 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością i ponadczasowością naszych modeli. Teraz możesz dołączyć do zespołu TATUUM i kreować z nami świat pełen piękna jako:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa klientów z obszaru zamówień internetowych
  • udzielanie klientom informacji dotyczących programu lojalnościowego
  • analiza potrzeb i oczekiwań klientów
  • ścisła współpraca z działem logistyki, działem marketingu oraz działem księgowości
  • obsługa płatności klientów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • swoboda w posługiwaniu się internetem
  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
  • wysoka komunikatywność i umiejętność współpracy
Mile widziane:
  • znajomość min. 1 języka obcego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej na rynku marce
  • kartę zniżkową na zakupy w sklepach Tatuum
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • pracę w przyjaznym, pełnym pasji zespole
  • pracę w systemie hybrydowym