kandydatów

Etat Kierowca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierowca
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/0388
OBOWIĄZKI:
- załadunek i wyładunek towaru- wykonywanie bezpiecznych transportów- kontakt z przełożonym- odbiór dokumentów rozliczeniowych od kontrahentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: Umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego (do 3,5 t.)

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi