kandydatów

Etat Pracownik ochrony - grupy interwencyjne

Firma: Solid Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik ochrony - grupy interwencyjne

Pracownik ochrony - grupy interwencyjne
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia
  • Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia

Wymagania:

  • Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej oraz legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
  • Dogodny system zmian