Etat Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. kalkulacji rezerwy i raportowania

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Łódź

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Starszy(-a)/Specjalista(-ka) ds. kalkulacji rezerwy i raportowania

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: SPE/13/0123

Dołącz do naszego zespołu i odpowiadaj za zadania:

  • przetwarzanie i analizowanie zbiorów danych oraz przygotowywanie raportów i zestawień
  • udział w procesie zarządzania, rozwoju i budowy modeli oceny ryzyka prawnego w mBanku
  • udział w tworzeniu dokumentacji biznesowej i technicznej
  • opracowywanie materiałów zarządczych
  • współpraca z zespołami wyroków/dyspozycji/obsługi prawnej/IT na potrzeby procesu wyliczania rezerwy prawnej

Czego potrzebujesz, aby odnosić sukcesy w tej roli?

  • doświadczenia w praktycznym wykorzystywaniu (przynajmniej jednego ze wskazanych) pakietów raportowo-statystycznych (SQL, Python, 4GL-SAS)
  • doświadczenia zawodowego zdobytego na stanowisku analitycznym, raportowym lub w obszarze ryzyka
  • znajomości excela na poziomie zaawansowanym
  • znajomości j. angielskiego
  • odpowiedzialności i samodzielności w działaniu
  • wytrwałości w realizacji powierzonych zadań

Nasza propozycja to:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • współpraca z zespołem specjalistów, którzy wesprą Cię w pierwszych tygodniach nowej pracy i będą wsparciem merytorycznym w nadchodzących wyzwaniach
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (2-3 dni home office w tygodniu) lub zdalnie (w zależności od miejsca zatrudnienia)
  • bogaty pakiet socjalny (w tym opieka medyczna w Grupie LuxMed, dofinansowanie do wypoczynku, świąt, ZFŚS, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie)
  • możliwość udziału w programach rozwojowych (np. u nas każdy piątek to Piątek z rozwojem)
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning, platformy językowej

Tryb działania: praca zdalna + spotkania zespołowe w Warszawie lub Łodzi (1-2 razy w miesiącu) lub praca hybrydowa (w Warszawie lub Łodzi)

Brzmi ciekawie? Aplikuj i dołącz do nas.

Co dalej?

  1. Zapoznamy się z Twoją aplikacją.
  2. Spotkamy się online.
  3. Damy znać, jak Ci poszło - trzymamy kciuki za ofertę!