kandydatów

Etat Koordynator ds. Dystrybucji

Firma: GEODIS Road Network Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

GEODIS Road Network Sp. z o.o. – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno - intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Do naszego Oddziału  poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator ds. Dystrybucji
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Prowadzenie floty w transporcie krajowym LTL oraz FTL
  • Optymalizacja tras, proponowanie rozwiązań, reagowanie na bieżące sytuacje
  • Bieżąca współpraca z Przewoźnikami. Odpowiedzialność za zapewnienie odpowiednich zasobów do obsługi wolumenów przesyłek na poziomie jakościowym zgodnym z celami.
  • Nawiązywanie długofalowych relacji z Klientami i Przewoźnikami
  • Dbanie o realizację celów jakościowych oraz ilościowych
  • Realizowanie założeń finansowych zgodnie z przyjętym budżetem
  • Delegowanie zadań dla członków zespołu;
  • Weryfikowanie poziomu wykonania zadań przez zespół, reagowanie na nieprawidłowości
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość rynku, zagadnień i procedur związanych z przewozami drogowymi
  • Znajomość rynku przewoźników
  • Wykształcenie wyższe / mile widziane z zakresu transportu, spedycji lub logistyki
  • Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Znajomość TMS SPEED mile widziana
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Szereg benefitów (prywatna darmowa opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)
  • Kartę MultiSport/OK System oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych
  • Standardy wdrożenia Smart Start