kandydatów

Etat Drukarz

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Łódź

Drukarz
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • obsługa maszyn drukujących z roli
  • druk zgodnie z wymaganiami Klienta
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • praca w systemie zmianowym
Wymagania pracodawcy
  • wykształcenie techniczne (preferowane poligraficzne) lub doświadczenie w branży drukarskiej
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
Mile widziane
  • umiejętność obsługi maszyn: RCS, ECS, LabelMaster lub Arsoma 280
Pracodawca oferuje
  • zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności: 5500–8500 zł brutto
  • system premiowy
  • ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, ZFŚS
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz awansu w strukturze firmy