Etat Praktykant / Praktykantka w obszarze projektów, digitalizacji i rozwoju informacji w finansach

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Łódź

Praktykant / Praktykantka w obszarze projektów, digitalizacji i rozwoju informacji w finansach

Praktykant(-ka) w obszarze projektów, digitalizacji i rozwoju informacji w finansach

W tym zespole masz szansę zdobycia wiedzy z:

  • organizowania i prowadzenia dużych projektów digitalizacji obszaru finansów, będziesz mieć okazję zdobycia doświadczenia przy wdrażaniu systemu klasy ERP
  • zarządzania danymi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (hadoop, QlikSense, Power BI, IDQ)
  • architektury danych banku i przepływu danych od zarejestrowania w systemie transakcyjnym przez hurtownię danych, data marty do raportów

brzmi ciekawie? Czytaj dalej.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • aktywny udział i wspieranie zespołu w prowadzeniu projektu Digital Enterprise Center
  • organizacja spotkań i bieżąca komunikacja z osobami zaangażowanymi w projekt
  • współpraca z różnymi jednostkami
  • praca związana z zarządzaniem danymi
  • praca na dużych bazach danych

Zaaplikuj jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (informatyka, finanse i rachunkowość, ekonomia) lub 4/5 rok studiów
  • masz wiedzę z zakresu zarządzania projektem i organizacji PMO
  • potrafisz realizować kilka zadań w jednym czasie
  • cechuje Cię analityczne myślenie i potrafisz wyciągać wnioski
  • znasz bardzo dobrze PowerPoint, Excel, Access
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • odnajdujesz się w różnorodnych zespołach

mile widziane:

  • znajomość narzędzi Confluence, Jira, Devops
  • umiejętność pracy z dużym wolumenem danych (atutem będzie podstawowa znajomość SQL lub Python)

Jeśli cechuje Cię pozytywna energia, zaangażowanie i motywacja do poznawania nowych rzeczy – odnajdziesz się w naszym zespole! Nie czekaj – aplikuj!

W ramach praktyk oferujemy Ci zatrudnienie na umowę o pracę (40h/tyg) z wynagrodzeniem 3490 zł brutto/msc przez okres 12 miesięcy.
Pracujemy w modelu hybrydowym - dwa razy w tygodniu widzimy się w biurze w Warszawie, ul. Prosta 18 :)

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  • Zapoznamy się z Twoim CV.
  • Spotkasz się ze swoim przyszłym opiekunem.
  • Porozmawiasz z rekruterką.
  • Damy znać, jak Ci poszło!
Od nas dostaniesz:
  • Wsparcie mentora
  • Dostęp do bazy szkoleń i książek
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Kartę sportową
  • Dostosowanie grafiku do Twoich zajęć