Etat Kierownik sprzedaży produktów do magazynowania energii fotowoltaicznej

Firma: Svoe Sp.zo.o miejsce pracy: Łódź

Zespół Svoe Sp.zo.o.(Svoe) jest oddany idei odnawialnego i zdecentralizowanego zaopatrzenia w energię i znalazł idealnego partnera w niezwykłym i unikalnym przedsięwzięciu na dużą skalę, BYD. Zespół Svoe w Europie odpowiada za system magazynowania baterii, który jest produkowany przez firmę BYD. Nasza siedziba mieści się w Warszawie pod hasłem „Save Your Energy” (Svoe), ściśle współpracuje z liderami chińskiego rynku światowego.

Svoe jest dystrybutorem głównie akumulatorów BYD z obsługą posprzedażową, techniczną i szkoleniową, a także partnerem logistycznym BYD.

Kierownik sprzedaży produktów do magazynowania energii fotowoltaicznej
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • prezentowanie produktów, przygotowywanie ofert, ustalanie warunków współpracy z kontrahentami
  • rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dużymi klientami
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych
  • prowadzenie spotkań handlowych z klientem
  • koordynacja współpracy z działami powiązanymi wewnątrz organizacji
  • monitorowanie i bieżąca analiza rynków oraz działań konkurencji
  • szkolenie dla pracowników bez doświadczenia.
Wymagania:
  • masz doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży fotowoltaicznej lub na podobnym stanowisku.
  • znasz produkty do magazynowania energii fotowoltaicznej
  • masz umiejętności budowania bazy klientów
  • możesz wyjechać z polski do innych krajów w EU.
Oferujemy:
  • dobre wynagrodzenie(podstawa+premie)
  • jest możliwość rozwoju i rozszerzenie swoich umiejętności
  • laptop, telefon itd do pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • hybrydowy model pracy
  • pracę w komfortowych warunkach i przyjaznym otoczeniu
  • miejsce pracy do wyboru Łódź lub Warszawa

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-02-2023
Wyświetleń: 108