Etat Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. zarządzania budżetem HR

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Łódź

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Starszy(-a) Specjalista(-ka) ds. zarządzania budżetem HR

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: SPE/21/0223

Jesteśmy częścią Departamentu HR. W Grupie mBanku odpowiadamy za zarządzanie kosztami osobowymi, w tym kosztami wynagrodzeń, premii, prowizji oraz kosztami miękkiego HR – szkoleń, czy rekrutacji.

Do naszych zadań należy zaplanowanie budżetu, a także jego weryfikacja i rozliczenie. Poza obszarem kosztów osobowych zajmujemy się także prowadzeniem i rozliczaniem programów motywacyjnych dla wyższej kadry zarządzającej oraz raportowaniem danych wynagrodzeniowych do instytucji zewnętrznych.

Dołącz do nas i odpowiadaj za następujące zadania:

  • tworzenie rocznego oraz średniookresowego planu dla mBanku i spółek
  • weryfikację, czy jednostki mBanku i spółki z Grupy wykonały swój budżet zgodnie z planem i założonym podejściem
  • przygotowywanie miesięcznych prognoz kosztów w obszarze
  • przygotowywanie analiz i raportów związanych z budżetem
  • przygotowywanie wycen aktuarialnych oraz zawiązywanie i rozliczanie rezerw
  • prowadzenie ewidencji w zakresie rozliczania transz nieodroczonych i odroczonych wynagrodzenia zmiennego
  • prowadzenie i rozliczanie programów motywacyjnych
  • przygotowywanie danych i raportów wynagrodzeniowych na potrzeby wewnętrzne, jak i instytucji zewnętrznych

Czego potrzebujesz, aby odnosić sukcesy w tej roli:

  • wcześniejszego doświadczenia w tworzeniu planów kosztów osobowych (controlling HR)
  • doświadczenia w rozliczaniu programów motywacyjnych
  • umiejętności analitycznych i swobodnej pracy z aplikacją Excel
  • umiejętności tworzenia prezentacji przedstawiających zagadnienia w ciekawy sposób
  • umiejętności komunikacyjnych, otwartości w nawiązywaniu relacji, słuchania potrzeb
  • chęci do dalszej nauki i rozwoju zawodowego

Nasza propozycja:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, nauki oraz wdrażania swoich pomysłów
  • praca w prężnym zespole, chętnie dzielącym się wiedzą
  • nowoczesne narzędzia i systemy pracy
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do opieki medycznej, wypoczynku, karty sportowej i inne)
  • oferta szkoleń (m.in. Piątki z rozwojem) oraz aplikacje do nauki i rozwoju (korzystamy np. z LinkedIn Learning i Legimi)
  • pracujemy hybrydowo, a nasze biura to Wieża mBank w Warszawie i Przystanek mBank w Łodzi

Co dalej? Mamy dla Ciebie krótki, w pełni zdalny proces rekrutacji:

  • wyślij do Nas CV – daj Nam znać, że jesteś zainteresowany/zainteresowana współpracą z Nami
  • zapoznamy się z Twoim CV i formularzem rekrutacyjnym
  • jeśli nasze wzajemne oczekiwania będą spójne, zaprosimy Cię na online spotkanie rekrutacyjne
  • postaramy się z naszą decyzją wrócić do Ciebie jak najszybciej, w ciągu kilku dni po rozmowie przekażemy Ci informację zwrotną i zaprosimy do badania candidate experience