Etat Koordynator ds. utrzymania infrastruktury wysokościowej (k/m)

Firma: Emitel S.A. miejsce pracy: Łódź

Emitel - lider w zakresie radiodyfuzji, telekomunikacji i infrastruktury telekomunikacyjnej, należący do międzynarodowej grupy Cordiant Digital Infrastructure Limited notowanej na brytyjskiej giełdzie, poszukuje ambitnej osoby z pasją i chęcią rozwoju na stanowisko:
Koordynator ds. utrzymania infrastruktury wysokościowej (k/m)
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • prowadzenie ewidencji konstrukcji wysokościowych i budynków
  • prowadzenie eksploatacji konstrukcji wysokościowych i budynków
  • nadzór firm podwykonawczych w zakresie terminowości i jakości wykonywanych prac przeglądowych, remontowych i modernizacyjnych
  • udział w planowaniu remontów konstrukcji wysokościowych i budynków
  • udział w procesie budżetowania w obszarze konstrukcji wysokościowych i budynków
  • współudział w ustalaniu jednolitych w procesie utrzymania sieci standardów obsługi i utrzymania konstrukcji wysokościowych
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa
  • uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym bez ograniczeń (wykonawcze)
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z utrzymaniem lub projektowaniem konstrukcji wysokościowych
  • znajomość obowiązujących norm i przepisów dotyczących infrastruktury: prawo budowlane, energetyczne, przepisy dotyczące urządzeń podlegających UDT
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości i w polu w.cz.
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość MS Excel
  • podstawowa znajomość AutoCAD
  • orientacja na zadania
  • umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu
  • rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • hybrydowy system pracy
  • szeroką ofertę szkoleniową
  • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego
  • bezpłatną naukę języka angielskiego
  • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • akcje charytatywne
  • integracje, rajdy górskie
  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu
  • prywatną opiekę medyczną
  • platformę benefitową
  • kartę sportową
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pożyczki na cele mieszkaniowe