kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży Modernizacji

Firma: Kone Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

KONE jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, równe traktowanie wszystkim osobom bez względu na rasę, płeć, religię, kolor skóry, pochodzenie narodowe, wiek, stan cywilny lub niepełnosprawność. W KONE koncentrujemy się na tworzeniu innowacyjnej i opartej na współpracy kulturze pracy, w której cenimy wkład każdej osoby. Zaangażowanie pracowników jest dla nas kluczowym obszarem zainteresowania, gdzie zachęcamy do uczestnictwa, wymiany informacji oraz pomysłów. W KONE staramy się budować i pielęgnować kulturę, która promuje i ceni różnorodność. Napędza to nasze innowacje i zbliża nas do klientów oraz społeczności, którym służymy. Przestrzegamy etycznych praktyk biznesowych. Staramy się rozwijać kulturę współpracy, w której współpracownicy ufają sobie i szanują się nawzajem, a dobre wyniki są doceniane. Będąc doskonałym miejscem do pracy, z dumą oferujemy możliwości, które pomogą Ci budować karierę, osiągnąć osobiste cele oraz pozwolą prowadzić zdrowe i zrównoważone życie. Razem możemy sprawić, że KONE będzie doskonałym miejscem pracy, a miasta lepszymi miejscami do życia.
Specjalista ds. Sprzedaży Modernizacji
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów B2B;
  • Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów;
  • Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych oraz prowadzenie negocjacji umów handlowych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B w branży budowlanej (doświadczenie w sprzedaży urządzeń, usług w segmencie modernizacji urządzeń dźwigowych będzie dodatkowym atutem)
  • Komunikatywności, chęci do nawiązania relacji z innymi;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych;
  • Zainteresowania obszarem technologicznym;
  • Prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Kwartalny system premiowy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop);
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Kafeteryjny system benefitów (MyBenefit, włączając kartę Multisport)
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego;
  • Pakiet wsparcia dla pracowników (włączając doradztwo prawne, finansowe, psychologiczne)
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 Poz. 883)"