kandydatów

Etat Pracownik Ochrony Fizycznej

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Pracownik Ochrony Fizycznej
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia
  • Ochrona obiektu
  • Obsługa monitoringu

Nasze wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność

Mile widziane osoby z wpisem Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej (jeśli nie posiadasz, my Tobie zorganizujemy taki kurs).

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia służby!
  • Wynagrodzenie od 18,00zł netto za godzinę!
  • System pracy: 12-godzinny
  • Wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego
  • Osobom bez doświadczenia zapewnimy szkolenie
  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
  • Wyposażenie mundurowe