kandydatów

Etat Specjalista ds. roślinności na terenie Orientarium

Firma: Mosty Łódź S.A. miejsce pracy: Łódź

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. roślinności na terenie Orientarium
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • Dbałość o kondycję roślin – kontrola i monitoring stanu roślinności,
  • Wprowadzanie rozwiązań zgodnych ze zintegrowaną ochroną roślin,
  • Dbanie o zielone ściany systemowe w obiekcie a w tym:
    • obsługa automatycznych systemów nawadniania roślin, dawkowanie nawodnienia i dobranych nawozów,
    • obsługa systemu zdalnego monitorowani temperatury i wilgotności,
    • nadzór nad obsługą alpinistyczną zielonych ścian,
  • Pielęgnacja rabat, donic zielonych ścian obsadzonych roślinami,
  • Pielęgnacja tropikalnych krzewów liściastych i pnączy,
  • Obserwacja zagrożeń szkodnikami, dobór odpowiednich biologicznych środków zwalczania szkodników bezpiecznych dla zwierząt.
Wymagania:
  • Wiedza i umiejętności z zakresu ogólnych zagadnień biologii,
  • Anatomii i fizjologii roślin i zwierząt, mikrobiologii, geologii i morfologii roślin, a także chemii ogólnej.
  • Wiedza o różnorodności biologicznej, jej zagrożeniach i metodach ochrony,
  • Fizjologia roślin, urządzanie i pielęgnacja zieleni, technika ochrony roślin,
  • Znajomość ochrony przyrody.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na ½ etatu na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma Mosty Łódź S. A. z siedzibą w Łodzi, 94-112 przy ul. Bratysławskiej 52. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Mosty Łódź S. A. inspektorem danych osobowych.