kandydatów

Etat Specjalista Power BI

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Łódź

Vectra przede wszystkim stawia na współpracą ze stałymi klientami i dobrą atmosferę wewnątrz grupy. Niezależnie od wieku czy zainteresowań tworzymy zorganizowany zespół, na który zawsze możesz liczyć – przede wszystkim pomoc i szacunek od początku współpracy

Vectra jest liderem wśród operatorów telewizji cyfrowej, dzięki czemu poszerzamy Nasz Team – cały czas pędzimy do przodu!

Specjalista Power BI
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków
  • rozbudowa i utrzymanie raportów na platformie PowerBI
  • przygotowywanie analiz zmian oraz współpraca z IT celem jej wdrożenia w systemie
  • testy akceptacyjne
  • generowanie cyklicznych raportów związanych z KPI
  • rozliczenia prowizji we wskazanych kanałach
Wymagania
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • umiejętność współpracy i komunikowania się z obszarami biznesu i IT
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w tworzeniu wymagań w zakresie oczekiwanych raportów i umiejętność zadawania pytań celem zrozumienia potrzeb ich odbiorców
  • umiejętność praktycznego wykorzystania języka DAX w Power BI
  • kompetencje w zakresie baz danych (język T-SQL na poziomie zaawansowanym)
  • umiejętność pracy z wieloma źródłami danych, mile widziane doświadczenie we wdrażaniu/rozwoju hurtowni danych
To oferujemy
  • pracę pełną ciekawych wyzwań u lidera usług telekomunikacyjnego w kraju
  • atrakcyjną ofertę pracowniczą – zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinasowanie do karty MultiSport
  • wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych
  • przestrzeń na tworzenie programów i wdrażania własnych inicjatyw
  • niezbędne narzędzia pracy
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”