kandydatów

Etat Spedytor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Spedytor
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/1310
OBOWIĄZKI:
- organizacja przewozu ładunków, przygotowywanie szczegółowej dokumentacji transportowej, odbiór i dostarczanie przesyłek- dokładne zabezpieczenie przesyłki na czas przewozu- pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników- znajomość języka angielskiego, francuskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym - bezpośredni kontakt z pracodawcą oraz klientami anglojęzycznymi oraz francuskojęzycznymi,- współpraca z firmami zewnętrznymi.- umowa czas określony: 3 LATA-godzina zakończenia pracy: 18:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

praca w godzinach nadliczbowych, dyspozycyjność, liczne podróże służbowe także poza granice kraju, komunikatywnaznajomość języka angielskiego oraz francuskiego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi