kandydatów

Etat Sprzątaczka biurowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/1306
OBOWIĄZKI:
- obsługa odkurzacza profesjonalnego PUZZI 10/1 ODKURZACZ PIORĄCY 1.100-130.0 oraz BD 43/35 C EP PROFESJONALNA SZOROWARKA KARCHER SIECIOWA- obsługa HDS 10/20 - 4M (200bar, 1000l/h) EASY!Force profesjonalna myjka Karcher 5w1- umow na czas określony : 1 rok- godzina zakończenia pracy: 14:22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Czynności manualne
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

umiejętność obsługi HDS 10/20 - 4M (200bar, 1000l/h) EASY!Force profesjonalna myjka Karcher 5w1 umiejętność obsługi odkurzacza profesjonalnego PUZZI 10/1 ODKURZACZ PIORĄCY 1.100-130.0 oraz BD 43/35 C EP PROFESJONALNA SZOROWARKA KARCHER SIECIOWA

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi