Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
19

kandydatów

Etat Praca Pracownik linii produkcyjnej Adecco Poland Sp. z o.o. Łódź

Oferta pracy w firmie Adecco Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Łódź – Widzew, Łódź - Chojny

Zadania:

• Praca w zakresie obsługi maszyn,
• Kontrola jakości,
• Pakowanie wyrobów,
• Praca w systemie dwu- lub trzyzmianowym.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej Firmie.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na produkcji,
• Zdolności manualne,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
• Motywacja i zaangażowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub bezpośredni kontakt
Adecco Poland Sp. z o.o.
Łódź, ul. Nawrot 4
tel. 42 637 65 67

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Agencja Zatrudnienia nr 364

Aplikując na miejsce pracy Pracownik linii produkcyjnej dodane przez firmę Adecco Poland Sp. z o.o. Łódź pamiętaj, aby powołać się na portal ogłoszeniowy PracaLodz.pl. Życzymy powodzenia!