O nas

Szukasz sprawdzonego serwisu z ogłoszeniami o pracę w Łodzi? A może to Ty masz do zaoferowania wolne stanowisko i chcesz szybko przeprowadzić rekrutację? W obu przypadkach Internetowa Baza Ogłoszeń pracalodz.pl jest najlepszą odpowiedzią.

Kim jesteśmy

Pracalodz.pl to lokalny serwis ogłoszeń o pracę, łączący łódzkich pracodawców i poszukujących zatrudnienia w Łodzi kandydatów z całej Polski.

Pracalodz.pl dla kandydata

Łódź jako główne miasto aglomeracji łódzkiej i wojewódzka stolica jest motorem napędowym gospodarki całego regionu. Pracowników poszukują duże firmy produkcyjne – w branży włókienniczej, elektromaszynowej, przetwórstwa rolno-spożywczego, materiałów budowlanych i inne. Znajdziesz tu także ogromne możliwości rozwoju zawodowego w IT, nowoczesnych centrach usług outsourcingowych, branżach kreatywnych, handlu... Praca w Łodzi czeka zarówno na kandydatów po szkołach branżowych i zawodowych, jak i osoby z wykształceniem technicznym czy wyższym. Nowych członków zespołu poszukują polskie firmy i przedsiębiorstwa z zagranicznym kapitałem. Rynek pracy jest naprawdę bardzo perspektywiczny! Pracalodz.pl daje Ci stały i całkowicie darmowy dostęp do aktualnych ofert pracy w Łodzi. Wybierz obszar zawodowy, w którym się realizujesz, przeglądaj ogłoszenia i wygodnie przesyłaj aplikacje – wszystko za pośrednictwem naszego serwisu.

Pracalodz.pl dla pracodawcy

Jeśli masz do zaoferowania pracę w Łodzi od zaraz, zależy Ci, aby szybko i bez zbędnych formalności opublikować ogłoszenie, to pracalodz.pl jest miejscem właśnie dla Ciebie. Kliknij przycisk ZAMIEŚĆ OGŁOSZENIE i w trzech krokach dodaj swoją ofertę pracy. Im bardziej szczegółowy będzie opis stanowiska, tym lepiej!

Z nami masz szansę dotrzeć do szerokiego grona kandydatów spełniających Twoje oczekiwania i co ważne – nie pobieramy za to żadnych opłat. Sprawdź możliwości, jakie daje pracalodz.pl i znajdź najlepszych pracowników do swojego zespołu.