kandydatów

Etat Kierownik Działu Pielęgniarskiego

Firma: LUX MED Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Kierownik Działu Pielęgniarskiego

Rekrutacja do nowo otwieranego Centrum Medyczne LUX MED. Placówka znajdować się będzie w biurowcu IMAGINE, w budynku B przy al. Józefa Piłsudskiego 85 w Łodzi.

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
  • wolne niedziele i święta;
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
  • możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED";
  • miłą i przyjazną atmosferę.
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. licencjackie wraz z tytułem specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, bądź organizacji i zarzadzania – preferowane wyższe magisterskie w zakresie pielęgniarstwa lub położnictwa,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w zawodzie na stanowisku kierowniczym;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
Główne zadania:
  • zarządzanie personelem pielęgniarskim, odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu,
  • rekrutacja i szkolenie pracowników/ współpracowników, nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością świadczeń medycznych realizowanych przez podległy personel,
  • odpowiedzialność za infrastrukturę medyczną, zlecanie przeglądów i nadzór nad ich realizacją, monitorowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej i odzieży ochronnej, dbałość o jakość obsługi Pacjentów.
Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze