kandydatów

Etat Projektant Elektronik

Firma: Ekoenergetyka-Polska S.A. miejsce pracy: Łódź

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej.  Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz  dzięki zdobytemu doświadczeniu  - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Projektant Elektronik
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • projektowanie, rozwój, symulacja i testowanie układów elektronicznych;
  • przygotowanie dokumentacji projektowej;
  • gwarancja wykonalności i wysokiego stopnia niezawodności projektowanych układów;
  • uczestnictwo w pełnym cyklu powstawania produktu - od wstępnej specyfikacji do wypuszczenia na rynek;
  • organizacja i śledzenie procedur produkcyjnych i testowych;
  • bieżące prowadzenie dokumentacji projektów i przechowywania dotyczących ich danych;
  • współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami.

Profil kandydata:

  • minimum 2 lata projektowania układów elektronicznych;
  • znajomość mikroprocesorów STM32 , ARM, INFINEON środowisk programistycznych oraz narzędzi wykorzystywanych do pracy z tymi procesorami;
  • znajomość oprogramowania EDA (Oprogramowania do tworzenia PCB);
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętności interpersonalne: komunikatywność, obowiązkowość i dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:

EkoZdrowie
  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED
  • Karta Medicover Sport
  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen i zakupu okularów korekcyjnych
EkoInicjatywy
  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych
  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki
  • Sportowa integracja
EkoRozwój
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie
  • Innowacyjne projekty e-mobility
  • Interdyscyplinarny zespół
  • Emplo – platforma do komunikacji
EkoWorkPlace
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Komfortowe przestronne biura
  • Pyszna kawa z lokalnej palarni
  • Ruchomy czas pracy
EkoPlus
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky
  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka
  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji