kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. kadr

Firma: Legs Sp. z o.o. miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Młodszy specjalista ds. kadr
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Opis stanowiska:
  • obsługa administracyjno-kadrowa pracowników zatrudnionych przez firmę oraz Agencje Pracy w tym cudzoziemców
  • weryfikacja czasu pracy Pracowników tymczasowych
  • ubieganie się o pozwolenia na pracę dla cudzoziemców
  • weryfikacja i nadzór mieszkań oddanych pod wynajem pracowników z zagranicy:
    • przygotowywanie codziennych raportów na potrzeby kierownictwa
    • planowanie zasobów ludzkich
    • pomoc w bieżąca aktualizacja i tworzenie opisów stanowisk
  • dbałość o aktualność badań lekarskich pracowników oraz zatwierdzanie faktur za badania
  • sporządzanie zaświadczeń, odpowiadanie na zapytania, przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących spraw pracowniczych
Oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • wysokiej kultury osobistej, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova
  • praktyczną znajomość MS Office, w szczególności: MS Excel
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze plus premia
  • dofinansowanie do pakietu medycznego
  • możliwość przystąpienia do pakietu multisport
  • pracę w dobrej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o  ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).