kandydatów

Etat Serwisant IT/Wdrożeniowiec

Firma: Grupa mediaM sp z o.o. sp.k. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 4798158, z dnia 2021-06-07

Grupa mediaM sp z o.o. sp.k.

Jesteśmy firmą informatyczną działającą w myśl zasady "usługi z wartością dodaną (Value Added Reseller)". Oznacza to, że staramy się pomagać na każdym etapie procesu kupowania towaru lub usługi. Pomagamy zarówno przy wyborze towaru dostosowanego do potrzeb Klienta i danej sytuacji, w czasie zakupu, ale przede wszystkim po dokonaniu zakupu. Wspomagamy zdalnie przez Internet lub bezpośrednio u Klienta, w procesie rejestracji, instalacji oraz konfiguracji produktu. Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług informatycznych na terenie Łodzi i okolic od 2007 roku.

Serwisant IT/Wdrożeniowiec

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

  • Rozwiązywanie zgłoszonych przez użytkowników problemów technicznych
  • Naprawa uszkodzeń i modernizacja sieci lokalnej
  • Udział w projektach aktualnie realizowanych przez Dział Wsparcia Technicznego IT
  • Praca w ramach I/II linii wsparcia
  • Uzupełnianie realizowanych zgłoszeń w HelpDesk‘u

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o profilu informatycznym;
  • Znajomość pracy w środowisku sieciowym Windows, konfiguracja drukarek sieciowych, zarządzanie uprawnieniami
  • Instalacja i konfigurowanie sprzętu PC, urządzeń peryferyjnych i sieciowych oraz oprogramowania;
  • Umiejętność zarządzania sieciami LAN i WAN, konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, switche)
  • Znajomość problematyki związanej z bezpieczeństwem IT, w sieciach LAN i WAN,
  • Samodyscyplina w realizacji zadań
  • Walidacja kopii bezpieczeństwa systemów
  • Współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania
  • Konfigurowanie i administrowanie oprogramowaniem sklepu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, komunikatywność
  • Aktywne prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku
  • Możliwość rozwoju w obszarze administracji IT
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-05-2021
Wyświetleń: 237