kandydatów

Etat Piekarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Piekarz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3342
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie surowców do produkcji wyrobów piekarskich- obsługa maszyn i urządzeń piekarskich- przetwarzanie produktów- czynności konfekcyjne- znajomość funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności według wymagań norm BRC oraz PN EN ISO 9001 2001 I SYSTEMU HACCP- przygotowywanie ciast typu tostowego, mix, żytniego, pumpernikiel- ocena podstawowych parametrów ciasta i procesów w nim zachodzących- obsługa miesiarek do ciast- obsługa komputera sterującego dozowaniem i transportem mąki oraz mikrododatków do ciast- obsługa stanowiska zasypu mikroskładników do zbiorników (technosilos)Umowa zlecenie na okres 3 lat.Miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy + cała Polska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

- znajomość funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności według wymagań norm BRC oraz PN EN ISO 9001 2001 I SYSTEMU HACCP- aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych- mile widziana znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym (praca w ukraińskim zespole)

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi