kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Jeśli szukasz czystej i lekkiej pracy na 2 zmiany wyślij sms o treści "ZMIANA" na nr 725 305 705 - oddzwonimy!

Pracownik produkcji
Łódź
Nr ref.: /59/04/2021/MJ - 70612
oferujemy
  • pracę w systemie 2 zmianowym (koniec nieprzespanych nocy),
  • raz w tygodniu darmowy obiad (w pozostałe dni koszt dwudaniowego obiadu to 4 zł),
  • darmowa kawa i herbata,
  • darmowy transport (taksówka) po nadgodzinach w porze nocnej,
  • czystą i lekką pracę w klimatyzowanej hali produkcyjnej w dużej amerykańskiej firmie,
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, składki ZUS),
  • kartę sportową od 40 zł/msc,
  • opiekę medyczną - 34 zł/msc,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład.
zadania
  • montaż komputerów,
  • kontrola jakości,
  • pakowanie.
oczekujemy
  • podstawowej znajomości obsługi komputera (obsługa klawiatury, otwieranie plików)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Pozostałe oferty pracy w firmie Randstad Polska Sp. z o.o.
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-06-2021
Wyświetleń: 210