Etat Pracownik w oddziale zapobiegawczego nadzoru sanitarnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik w oddziale zapobiegawczego nadzoru sanitarnego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3397
OBOWIĄZKI:
- sporządzanie projektów decyzji, postanowień, opinii związanych z działalnością Oddziału Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego, udział w dopuszczeniu do użytkowania obiektów budowlanych oraz w kontrolach jednostek podległych, współudział w sporządzaniu sprawozdań opisowych i statystycznychKandydaci muszą zapoznać się z klauzulą informacyjną RODO dostępna na stronie www.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe (inż. budownictwa, ochrona środowiska, inżynieria środowiska, inżynieria sanitarna, planowanie przestrzenne bądź pokrewne)- umiejętność interpretacji przepisów prawa - znajomość zagadnień z zakresu inżynierii środowiska- umiejętność analizy dokumentacji projektowej- umiejętność obsługi komputera (Pakiet Office)- dobra organizacja czasu pracy pod presją czasu- umiejętność współpracy w zespole- motywacja do pracy- punktualność, sumienność- znajomość: ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz.U. z 2021 r., poz. 195), ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2021 r., poz. 741 z późn. zm.), rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. z 2019 r., poz. 1065 z późn. zm.), rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2018 r., poz. 2096 z późn. zm.),

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 840 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi