kandydatów

Etat Mobilny Rekruter ds. cudzoziemców

Firma: Labour Force Sp. z o. o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 4788483, z dnia 2021-06-09

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w delegowaniu pracowników produkcyjnych, magazynowych oraz do sieci handlowych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby do wsparcia masowych procesów rekrutacyjnych.

Mobilny Rekruter ds. cudzoziemców

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach i social media
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów w Polsce i Ukrainie
  • Administracja dokumentacji związanej z procesem rekrutacji, legalizacja pobytu i pracy
  • Dostarczanie, zbieranie i kompletowanie ewidencji czasu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych cudzoziemców
  • Umiejętność korzystania z narzędzi direct search, social media
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, silna i pozytywna motywacja
  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność i elastyczność w działaniu i ustalaniu priorytetów
  • Prawo jazdy kat B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • Dobra obsługa pakietu Office
  • Znajomość języka ukraińskiego, swobodna komunikacja w j. polskim, mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR;
  • Szansa na samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych;
  • Rozwój w obszarze HR w zgranym i pełnym pozytywnej energii zespole;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, niezbędne narzędzia pracy