kandydatów

Etat Pracownik Biura Promocji

Firma: Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 4914478, z dnia 2021-06-10

Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

Pracownik Biura Promocji

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i edycja językowa materiałów prasowych, materiałów promocyjnych oraz innych tekstów dotyczących działalności uczelni
  • redagowanie informacji prasowych
  • współorganizacja eventów promocyjnych i konferencji prasowych, pozyskiwanie patronów medialnych
  • udział w projektach marketingowych w zakresie organizacji działań PR
  • prowadzenie oficjalnych kont w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • wiedza z zakresu muzyki na poziomie dyplomu szkoły muzycznej pierwszego stopnia
  • orientacja w zakresie aktualnego życia muzycznego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dbałość o poprawność językową
  • wiedza merytoryczna i umiejętności praktyczne z zakresu marketingu i PR
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • umiejętność łączenia pracy kreatywnej z administracyjną
  • znajomość programów Microsoft Office
  • doświadczenie we współpracy z grafikiem i drukarniami
  • doświadczenie w koordynacji przygotowań materiałów i akcji promocyjnych
  • umiejętność prowadzenia oficjalnych kont w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter)

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat lub część etatu,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji,
  • pracę w małym zespole.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-06-2021
Wyświetleń: 248