kandydatów

Etat Technik Laboratoryjny w Zakładzie Patomorfologii

Firma: Synevo Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Technik Laboratoryjny w Zakładzie Patomorfologii
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Opracowywanie materiału tkankowego i cytologicznego (preparatyka, zatapianie, skrawanie, barwienie);
  • Obsługa urządzeń (procesor tkankowy, stacje zatapiania, barwiarki automatyczne, mikrotomy - mile widziana znajomość obsługi);
  • Kompletacja preparatów i skierowań;
  • Dbałość o należyty stan sprzętu oraz pracowni.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (medyczne lub biologiczne);
  • Doświadczenie w laboratorium histopatologicznym (alternatywnie w innym laboratorium o profilu medycznym);
  • Umiejętność pracy według procedur, rzetelność w wykonywaniu obowiązków, świadomość tego, że praca ma przełożenie na dalsze losy Pacjenta;
  • Pasja dla jakości i rozwoju;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty multisport, zniżki na badania diagnostyczne, premię roczną);
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.