kandydatów

Etat Pracownik Biura Konstrukcyjnego

Firma: ARMA miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 4923466, z dnia 2021-06-11

Firma ARMA, posiadająca ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży na terenie całego kraju systemu profili aluminiowych i systemu rurkowego oraz konstrukcji przemysłowych, poszukuje kandydata na stanowisko pracownika biura konstrukcyjnego.

Więcej informacji o firmie na stronie: www.arma.info.pl

Pracownik Biura Konstrukcyjnego

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: K/06/21

Opis stanowiska

  • realizacja bieżących zamówień
  • przygotowywanie ofert handlowych (w tym ofert z wizualizacją w programach typu Autodesk Inventor)
  • tworzenie projektów konstrukcji
  • pomoc techniczna i doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu
  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów
  • podtrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
  • całościowa opieka nad prowadzonymi projektami (od kontaktu z klientem, przez wykonanie oferty, po nadzór nad wykonawstwem fizycznym konstrukcji)

Wymagania

  • umiejętność pracy w programie Autodesk Inventor
  • znajomość rysunku technicznego i nomenklatury technicznej
  • obsługa komputera w stopniu zaawansowanym (środowisko Windows, MS Office)
  • zaangażowanie w pracę, otwartość na rozwój, rzetelność, sumienność oraz dokładność w powierzonych zadaniach
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie oraz umiejętność obsługi programów handlowo-magazynowych (np. Comarch Optima)

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawe i różnorodne zadania
  • możliwość rozwoju i doskonalenia posiadanych umiejętności
  • pracę w miłej atmosferze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-06-2021
Wyświetleń: 314