kandydatów

Etat Java Developer

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Łódź

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Java Developer

Dla naszego klienta, firmy z branży związanej z nawigacją samochodową poszukuję obecnie osób na stanowisko Java Developer do projektu dotyczącego produkowanej na AWS, skalowalnej platformy z mapami.

Lokalizacja: Poznań / Łódź / zdalnie

Stawka: 100-150zł/h, współpraca B2B

Stack technologiczny: Java 8 ->migracja do 11, Springboot, PostgreSQL, AWS

Twój zakres obowiązków:
  • Tworzenie kodu w dynamicznym, zróżnicowanym i opartym o współpracę środowisku
  • Utrzymanie i ulepszanie oprogramowania o nowe funkcjonalności
  • Rozwiązywanie potrzeb biznesowych poprzez tworzenie, testowanie i dokumentowanie oprogramowania oraz wdrażanie i utrzymywanie go na produkcji zgodnie z DevOps
Nasze oczekiwania:
  • Dogłębna znajomość języka Java oraz dostosowanych narzędzi i struktur
  • Doświadczenie z systemami rozproszonymi, Cloud Computing (AWS, Azure), Continuous Deployment (Docker, Terraform, Kubernetes), PostgreSQL, środowiskiem Linux i językami skryptowymi (Python, Bash)
  • Chęć uczenia się i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, nadążając za zmianami w branży technologicznej
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci