kandydatów

Etat Młodszy Kontroler Finansowy

Firma: MakoLab S.A. miejsce pracy: Łódź

Młodszy Kontroler Finansowy
Miejsce pracy: Łódź
miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków
  • Współdziałanie z Kontrolerem finansowym w zakresie planowania, monitorowania i optymalizacji sytuacji finansowej MakoLab S.A.
  • Utrzymywanie procesów planowania finansowego (budżetowanie) i sprawozdawczości zarządczej w Spółce. Podejmowanie działań prowadzących do ulepszenia tych procesów.
  • Zapewnienie kompletności dokumentacji oraz rozliczanie transakcji handlowych obszaru biznesowego Data Center.
  • Przygotowywanie rocznego budżetu oraz forecastów sprzedaży i kosztów Spółki.
  • Rozliczanie finansowe budżetu oraz projektów sprzedażowych Spółki, analiza ich rentowności oraz raportowanie wyników.
  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Zarządu, szefów obszarów biznesowych oraz kierowników zespołów.
  • Kontrola kompletności raportowania czasu pracy zespołów projektowych.
  • Dekretowanie i autoryzacja dokumentów zakupu.
  • Kontrola prawidłowości księgowej ewidencji kosztów.
  • Prowadzenie działań w zakresie aktualizacji umów sprzedaży z klientami obszaru biznesowego Data Center oraz utrzymania terminowej realizacji fakturowania.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych w obszarze biznesowym Data Center.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe z dziedziny ekonomii, finansów lub rachunkowości,
  • Znajomość zasad rachunkowości bilansowej i zarządczej,
  • Dobra znajomość Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji,
  • Systematyczność, dokładność.
To oferujemy

Zatrudniamy niemal 300 specjalistów, którzy są dla nas ważni nie tylko jako motor napędowy projektów. Dlatego m.in. bardzo mocno dbamy, aby utrzymali równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym – chcemy, żeby pracę wykonywali tylko w pracy. Twoje rzeczowe benefity to gotówka na konto na sport, teatr, wakacje czy święta – żebyś mógł je wykorzystać z bliskimi.

Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-06-2021
Wyświetleń: 261