kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. przetargów fotowoltaika

Firma: Beker Energy Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Beker jest częścią Grupy Energy – specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie nowoczesnych rozwiązań w obszarze automatyki kolejowej, teletechniki, systemów zasilania gwarantowanego, rozdziału energii i optymalizacji kosztów energii dla przedsiębiorstw.

Nasi doradcy i inżynierowie dostarczają Klientom bezpieczne systemy automatyki i zasilania zakładów, sieci dystrybucji i instalacje fotowoltaiczne.

Od 2015 roku oferujemy układy sterowania ruchem kolejowym, teletechniki, sieci i układów elektroenergetyczne. Nasze doświadczanie techniczne pozwala nam oferować bezpieczne i optymalnie dobrane instalacje fotowoltaiczne dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

Jesteśmy grupą ludzi zorientowanych na współpracę, nowe pomysły, progres. Łączy nas ambicja, energia i otwartość na nowe.

To w czym jesteśmy konserwatywni to pogląd, że istniejemy dla naszych Klientów. Klienci są w centrum wszystkiego, co robimy. Zawsze.

Jeśli masz podobne podejście do współpracy, dołącz do nas

Starszy specjalista ds. przetargów fotowoltaika

Celem Twojego stanowiska jest wygrywanie zleceń na montaże instalacji fotowoltaicznych w przetargach publicznych i prywatnych.

Na tym stanowisku będziesz mieć/miała okazję do samodzielnego i twórczego działania.

Twoje zadania
  • Monitoring przetargów
  • Analiza zapytań
  • Przygotowanie ofert
  • Kompletacja dokumentacji
  • Kontakt z hurtowniami w celu potwierdzenie dostępności materiałów
  • Utrzymywanie kontaktu z wykonawcami
  • W momencie wygrania przetargu koordynowanie procesu realizacji zadania inwestycyjnego
  • Kontraktacja wykonawców
  • Kontraktacja dostaw
  • Kontakt z biurem projektowym

Kogo poszukujemy:
  • Osoby posiadającej doświadczenie na podobnym stanowisku w branży instalacji fotowoltaicznych
  • Osób lubiących pracę z ludźmi w dynamicznym środowisku
  • Lubiących doprowadzać sprawy do końca w założonych terminach
  • Dbających o jakość i kompletność dokumentacji
  • Myślących proaktywnie, szukających rozwiązania problemów
  • Osoby posiadające wykształcenie średnie lub wyższe
Oferujemy:
  • Pracę w biurze w Warszawie
  • Profesjonalne szkolenie i narzędzia pracy,
  • Pracy w środowisku ludzi zorientowanych na rozwój osobisty, wsparcie kolegów w pracy
  • Umowę o pracę lub b2b
  • Dostęp do szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w firmie inżynierskiej, nawet jeśli nie jesteś inżynierem
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Beker Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników w "Beker Energy Sp. z o.o.", a także oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że: Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Grupa Energy w skład której wchodzą spółki: Beker Energy sp. z o.o., Olikol Rail Energy sp. z o.o., Natipol sp. z o.o.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-06-2021
Wyświetleń: 249