kandydatów

Etat Specjalista Obsługi Klienta

Firma: Printor Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 4938426, z dnia 2021-06-14

Printor Sp. z o.o. - jesteśmy dostawcą kompleksowych usług w zakresie kontraktowej produkcji elektroniki.

Podstawą działalności Firmy jest produkcja obwodów drukowanych oraz montaż elektroniczny. Jesteśmy na rynku od 40 lat, będąc partnerem biznesowym dla ponad 300 firm w 15 krajach na świecie.
Więcej o nas na www.printor.pl

Specjalista Obsługi Klienta

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: BOK/06/2021

Opis stanowiska

  • współpraca B2B z Klientami z różnych krajów i branż (m. in. elektronika przemysłowa, IoT, medycyna, automotive, energetyka)
  • rozwijanie i utrzymywanie relacji z wybranymi Klientami
  • współpraca z wszystkimi Działami Firmy, a także Klientami zewnętrznymi w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości i rzetelności kontaktu z Partnerami
  • przeprowadzenie Klienta przez wszystkie etapy realizacji jego zamówienia
  • obsługa administracyjna zamówień, zapytań, dostaw, korespondencji
  • kontakt telefoniczny, mailowy z kontrahentami oraz udział w telekonferencjach i spotkaniach

Wymagania

  • profesjonalizm w komunikacji, przedsiębiorczość i biznesowe podejście do potrzeb Klienta – dbamy o Klientów kompleksowo
  • umiejętność wstępnej weryfikacji kompletności dokumentacji technicznej – im sprawniej zbierzesz komplet danych, tym szybciej zaczniemy realizować zamówienie
  • umiejętność prowadzenia kilku projektów na raz – jeden Klient będzie już gotów odbierać gotowy produkt, drugi Klient podejmie rozmowy na temat części, a trzeci wyśle zapytanie. Dobrze, jeśli się w tym odnajdziesz.
  • umiejętność efektywnej pracy zespołowej – w Printorze mamy 120 zawodników. Każdy zawodnik ma swoją piłkę i jest za nią odpowiedzialny, ale mecz wygramy tylko wtedy, gdy 120 piłek znajdzie się w bramce
  • postawa proaktywna – argument „bo tak było od zawsze” nie jest dla nas satysfakcjonujący
  • język angielski płynny w mowie i piśmie – komunikacja międzynarodowa, obsługujemy 300 Firm w 15 krajach

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie techniczne

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-06-2021
Wyświetleń: 277