kandydatów

Etat Ogrodnik / pracownik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Ogrodnik / pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3583
OBOWIĄZKI:
- Pomoc w dbaniu o teren zielony o powierzchni 1 ha. Wymagana dobra kondycja fizyczna!- Koszenie trawy, pakowanie trawy do worków, pielenie chwastów, grabienie liści, odśnieżanie w okresie zimowym, porządkowanie terenu, przycinanie niektórych roślin. Na wstępie oferujemy umowę na okres próbny 1-3 miesiące, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.Zgłoszenia, CV prosimy o kierowanie na wskazany adres e-mail, jeżeli nie ma takiej możliwości, prosimy o wrzucenie CV do skrzynki pocztowej. Prosimy o nie przychodzenie do docelowego miejsca pracy. Proszę o uszanowanie tego zapisu.Rozpatrywane będą jedynie zgłoszenia przesłane na adres e-mail lub wrzucone do skrzynki pocztowej. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w czasie do tygodnia od otrzymania zgłoszenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

[Inne] : - Wymagane co najmniej 5 lat doświadczenia pracy na tym samym lub podobnym stanowisku. - Doświadczenie przy pracy z różami będzie dodatkowym atutem.- Wymagana wysoka kultura osobista.- Mile widziane również zgłoszenia osób na emeryturze z nienaganną kondycją fizyczną.

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi