kandydatów

Etat Asystent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Asystent
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3559
OBOWIĄZKI:
1. wykonywanie z własnej inicjatywy i bez odrębnych poleceń przełożonych wszystkich czynności i obowiązków określonych poniżej, a na polecenie przełożonych wykonywanie także innych czynności MPU, w tym nieobjętych niniejszym zakresem, przestrzeganie z najwyższą starannością Regulaminu Pracy, wykonywanie przydzielonych do wykonywania obowiązków na najwyższym poziomie jakości, stosowanie przy wykonywaniu obowiązków przepisów ogólnych i wewnętrznych Pracowni, dokonywanie samokontroli wykonywanej pracy, zabezpieczenie w toku pracy i po jej zakończeniu opracowywanych dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi, bieżące archiwizowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi, przestrzeganie obowiązujących w Pracowni zasad współpracy między komórkami organizacyjnymi,2. Projektowanie systemów infrastruktury technicznej na potrzeby miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz stadium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Łodzi oraz wspólpraca z zespoami projektowymi Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w sprawach dotyczących infrastruktury3. Udział w opracowywaniu koncepcji przestrzennych zagospodarowania pasów drogowych i innych przestrzeni publicznych w zakresie infrastruktury technicznej, w tym koncepcji i wytycznych do projektów realizacyjnych4. Udział w opracowywaniu studiów korytarzy komunikacyjnych w zakresie infrastruktury5. Opiniowanie rozwiązań dotyczących infrastruktury w zakresie zgodności ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego oraz udział w sporządzaniu opinii urbanistycznych na potrzeby Urzędu Miasta i innych miejskich jednostek organizacyjnych.6.Opracowywanie standaryzacji ulic dla miasta Łodzi w zakresie dotyczącym umiejscowienia infrastruktury technicznej oraz jej koordynacji z innymi elementami zagospodarowania w przekrojach ulic.7.Monitorowanie realizacji umów dotyczących sporządzania opracowań specjalistycznych z zakresu infrastruktury przez wykonawców zewnętrznych8.Poszerzenie w ramach posiadanych możliwości i we własnym zakresie wiedzy niezbędnej w pracy Zespołu.9. Dbałóść o powierzone stanowisko pracy oraz mienie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: technik budownictwa

Wymagania inne:

wymagane 6 miesięcy stażu pracy zgodnego z zakresem obowiązkówznajomość obsługi programów MS OFFICE, oraz AUTO CAD

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi