kandydatów

Etat Analityk Danych (python, SAP PA, SQL, Oracle, PowerBI)

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Łódź

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Analityk Danych (python, SAP PA, SQL, Oracle, PowerBI)

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: AFE/089/0621
  • Jeśli masz analityczny umysł, potrafisz zdobytą wiedzę przekuwać na wartościowe informacje, a umiejętności interpersonalne i biznesowe towarzyszą Ci w życiu codziennym
  • Znasz języki oprogramowania (R, python)
  • Umiesz wyciągać informacje z baz danych (SQL, ORACLE)
  • Masz doświadczenie w używaniu narzędzi statystycznych (SAP Predictive Analytics)
  • Wiesz jak wspierać rozwój biznesu pozyskując i wykorzystując nowe źródła danych, i tworząc modele predykcyjne

to nasza oferta jest dla Ciebie!

Naszym celem jest wzmocnienie funkcji analityki danych i ich modelowanie  dla procesów realizowanych w obszarze bankowości detalicznej. Chcemy w jak największym stopniu poszerzać identyfikowanie potrzeb produktowych oraz usługowych klientów i najważniejszych momentów w ich życiu, tak aby komunikować się z nimi efektownie i efektywnie. Nasz zespół dba o to, aby wszystkie dostępne dla nas dane pracowały na rzecz naszego klienta, a jego zadowolenie jest stawiane ponad wszystko.

Czekają na Ciebie poniższe zadania:

  • Prowadzenie analiz i przygotowywanie raportów dotyczących klientów detalicznych banku oraz podsumowywanie wyników prowadzonych kampanii sprzedażowych oraz relacyjnych, wykorzystując do tego narzędzia statystyczne i bazy danych (język SQL/Oracle)
  • Analizowanie danych Klienta i rekomendowanie do wdrożenia nowych kampanii, zmian w procesach oraz nowych usług dla klientów
  • Zarządzanie modelem danych marketingowych wykorzystywanym do prowadzenia analiz klientowskich w Banku, w tym identyfikowanie nowych źródeł danych (także zewnętrznych) o klientach i wdrażanie ich na dostępne środowiska analityczne
  • Prowadzenie analiz i dostarczanie wiedzy o zachowaniu Klientów, zgromadzoną na podstawie przetwarzania dostępnych w Banku danych klientowskich
  • Tworzenie i rozwijanie modeli ekonometrycznych (python + SAP PA) prawdopodobieństwa zakupu produktów oraz innych zdarzeń dotyczących klientów detalicznych banku
  • Rozwijanie oraz wdrażanie nowych narzędzi analitycznych na potrzeby lepszego zrozumienia klientów i ich potrzeb oraz do lepszego komunikowania się z nimi
  • Poszukiwanie nowych trendów i rozwiązań w zakresie analizy danych i marketingu bezpośredniego
  • Wykorzystywanie dostępnych w banku narzędzi i technik analitycznych, generowanie nowych, nie odkrytych wcześniej relewantnych grup celowych na potrzeby kampanii, mających na celu zwiększenie sprzedaży oraz podniesienie jakości relacji z klientami i ich zadowolenia

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces?

  • Zaawansowanej umiejętności wykorzystania pakietu Office (EXCEL / PowerPoint / Word)
  • Umiejętności wykorzystania języka python na potrzeby analizy i modelowania danych
  • Umiejętności wykorzystania SAP Predictive Analytics na potrzeby budowania modeli predykcyjnych
  • Umiejętności posługiwania się językiem SQL (MS SQL / ORACLE) na potrzeby wyciągania i analizy danych
  • Umiejętności interpersonalnych (współpraca) oraz umiejętności motywowania innych oraz pozytywnego wpływu na współpracujący zespół
  • Predyspozycji do samodzielnej pracy i odpowiedzialności za powierzone zadania i cele

Gwarantujemy, że w naszym zespole nie będziesz się nudzić. Jeśli poszukujesz ciągłej zmiany, aktywnego uczestnictwa w złożonych projektach, samodzielności oraz możliwości nauki – zapraszamy do współpracy.