kandydatów

Etat Brygadzista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Brygadzista
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3814
OBOWIĄZKI:
realizowanie przyjęć opakowań zgodnie z procedurami, realizowanie prowadzenia gospodarki opakowań zgodnie z polityką obrotu ds. opakowań, współpraca z kierownikiem magazynu w zakresie obsługi klienta oraz wydania i przyjęcia towaru, organizowanie pracy w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami, praca na przewijarkach modele phmul-2000,pkui-2500, pzn-1000, raportowanie zmian stanów towarów w aplikacji magazynowej, prowadzenie dokumentacji magazynowej, koordynacja pracowników z Ukrainy, praca na zewnątrz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Komputer - obsługa komputera
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Operator wózków jezdniowych z UDT

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość znaczników Legrand, Etipol, ABB oraz YKY, YDYP, OWY, OMY, HDGS, znajomość dokumentacji magazynowej[Umiejętność 1] : znajomość obsługi przewijarki (modele PHMUL-2000, PKIU-2500, PZN-1000), znajomość oznaczników kabli elektrycznych,

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi