kandydatów

Etat Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Firma: Schrag Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów i faktur pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • Wprowadzanie i uzgadnianie wyciągów bankowych do systemu finansowo-księgowego
  • Prowadzenie i kontrola  ewidencji środków trwałych
  • Bieżący monitoring należności oraz analiza kont
  • Przygotowywanie i wprowadzenie przelewów do systemu finansowo – księgowego, bankowego
  • Uzgadnianie sald rozrachunków kontrahentów
  • Rozliczanie delegacji pracowników
  • Raporty / sprawozdania
  • Rozliczanie kosztów międzyokresowych

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Mile widziani absolwenci szkoły o kierunku  finanse, rachunkowość
  • 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy w wewnętrznym dziale księgowości, będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomości zasad wystawiania i ujmowania faktur w księgach
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Sumienność, rzetelność, komunikatywność i dokładność
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego / preferowany niemiecki
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, tworzenie zestawień, makr

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miła atmosfera pracy
Schrag Polska Sp. z o.o. - Informacja na temat przetwarzania danych Informujemy, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Schrag Polska Spólka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Konstantynowie przy ul. Przemysłowej 15, zwana dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i nie będą udostępniane innym odbiorcom,

3) podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 Rozporzadzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

4) podanie danych jest niezbędne do celów rekrutacji,

5) posiada Pani/Pan prawo do:

• żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
• wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
• przenoszenia danych,
• wniesienia skargi do organu nadzorczego,
• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

6) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,

7) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Schrag Polska Sp.z o.o.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę Schrag Polska Sp. z o.o z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim”

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-06-2021
Wyświetleń: 335