kandydatów

Etat Pakowaczka / pakowacz

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Szukasz lekkiej i przyjemnej pracy na 2 zmiany od zaraz?

Masz dobry wzrok i choć w podstawowym stopniu potrafisz obsługiwać komputer?

Jeżeli tak to podpiszemy z Tobą umowę nawet dzisiaj!

Rodzaj pracy: pakowanie ubrań na magazynie

Pakowaczka / pakowacz
Łódź

oferujemy

  • stawkę godzinową 20 zł/h brutto + premie
  • 2 zmiany w godzinach: 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy w soboty (dodatkowa premia)
  • umowę zlecenie, a po 3 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • zatrudnienie od zaraz - umowę dostaniesz od razu

zadania

  • przepakowywanie zwróconych ubrań (praca przy taśmie)
  • kontrola jakości towaru - sprawdzanie czy ubrania nie noszą śladów użytkowania
  • skanowanie i wprowadzanie kodów zwróconych ubrań do systemu

oczekujemy

  • rozpoczęcie pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany
  • chęci do pracy, zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47