kandydatów

Etat Kawlifikowany opiekun ekspozycji muzealnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kawlifikowany opiekun ekspozycji muzealnych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4145
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie kasy biletowej Muzeum (obsługa kasy fiskalnej , sprawdzanie biletów). Obsługa punktu sprzedaży z pamiątkami oraz publikacjami MS:Obsługa magazynu sklepu (zamówienia towaru, przyjmowanie towaru na magazyn, kontrole stanu magazynu);Obsługa punktu informacyjnego - udzielanie zwiedzającym informacji dotyczących zasad zwiedzania oraz ekspozycji; Obsługa szatni Muzeum:Pilnowanie zbiorów muzealnych i majątku Muzeum przydzielonego na salach wystawowych, w szczególności pilnowanie przed kradzieżą lub niszczeniem eksponatów w ścisłej współpracy z ochroną muzeum; Przestrzeganie zasad zwiedzania przez gości Muzeum; Zwracanie uwagi na właściwe warunki zabezpieczenia eksponatów i urządzeń w ścisłej współpracy z ochroną muzeum; utrzymywanie powierzonego rejonu ekspozycji w stanie czystości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: "Budowa wizerunku firmy"

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi