kandydatów

Etat Inspektor w wydziale zamówień publicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Inspektor w wydziale zamówień publicznych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4177
OBOWIĄZKI:
•prowadzenie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych na roboty budowlane, usługi i dostawy, •sporządzanie pełnej dokumentacji formalnej w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego we wszystkich trybach ustawowych,•kompletowanie dokumentacji niezbędnej do uruchomienia postępowania, •kompletowanie dokumentacji dla komisji przetargowej, •pełnienie funkcji sekretarza lub członka komisji przetargowej,•prowadzenie wymaganych rejestrów (...).Osoby zainteresowane ofertą pracy powinny zapoznać się z pełną treścią ogłoszenia zamieszczoną w Biuletynie Informacji Publicznej Zarządu Lokali Miejskich: http://www.zlm.lodz.pl/bip/index.php?rodzic=1991[Praca na czas określony] : pierwsza umowa o pracę do 6 miesięcy[Godzina zakończenia pracy] : 16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: ! Obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : sporządzania pism, dokumentów, informacji, zestawień i analiz[Umiejętność 1] : interpretacji i stosowania odpowiednich przepisów[Inne] : •doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie zadań, •doświadczenie zawodowe w zakresie udzielania zamówień publicznych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi