kandydatów

Etat Specjalista ds. fizjoterapii

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista ds. fizjoterapii
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4244
OBOWIĄZKI:
zakres zadań realizowanych na stanowisku zgodnie z ustawą o zawodzie fizjoterapeuty z 25 września 2015 roku (Dz. U. z2015, poz. 1994 oraz Dz. U. 2021, poz. 553 ), m.in.:a) wykonywanie zabiegów fizykoterapeutycznych: ultradźwięki (fonoforeza), laseroterapia, lampa Bioptrom, elektroterapia,b) wykonywanie masaży,c) udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej,d) prowadzenie gimnastyki korekcyjnej,e) ćwiczenia indywidualne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Wymagania inne:

wymagania niezbędne wobec kandydata:wykształcenie - prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty zgodnie z art.13 ustawy o zawodzie fizjoterapeuty z 25 września 2015 roku (t.j. Dz. U. z 2021, poz. 553 ), 2 lata stażu pracyWymagania dodatkowe:a) umiejętność i doświadczenie w pracy ze sportowcamib) umiejętność i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżąc) umiejętność kinezjology taping,d) umiejętność wykonywania masażu,e) wykonywanie zabiegów fizykoterapeutycznych: ultradźwięki (fonoforeza), laseroterapia, lampa Bioptrom, elektroterapia

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 760 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi