kandydatów

Etat Specjalista do spraw kadr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista do spraw kadr
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4246
OBOWIĄZKI:
1. prowadzenie ewidencji danych osobowych pracowników; 2. prowadzenie i aktualizacja teczek osobowych pracowników; 3. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, w tym: sporządzanie dokumentów kadrowych dotyczących zatrudnionych i zwolnionych pracowników, umowy o pracę, aneksów, wypowiedzenia umów o pracę, porozumienia, świadectwa pracy; 4. monitorowanie dokumentacji BHP (badania okresowe i szkolenia BHP);5. archiwizacja dokumentacji pracowniczej byłych pracowników; 6. prowadzenie ewidencji czasu pracy w tym ewidencji nieobecności (absencje, urlopy) 7. rozliczanie czasu pracy, absencji i urlopów pracowniczych;8. przygotowywanie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników9. przygotowanie i sporządzanie umów cywilnoprawnych,10. przygotowanie oświadczenia / kwestionariusza potrzebnego do prawidłowego ustalenia obowiązku podlegania ZUS,11. dystrybucja informacji rocznych PIT,12. udział w kontrolach PIP, ZUS, US dotyczących zakresu kadrowego, przygotowanie dokumentów do kontroli13. współpraca z biurem rachunkowym w zakresie płac.14. koordynacja organizacji szkoleń pracowniczych15. prowadzenie procesów rekrutacyjnych (redagowanie ogłoszeń o pracę, wstępna selekcja kandydatów).Oferujemy:- różne formy zatrudnienia: umowa o pracę, dla chętnych umowa zlecenie, B2B- atrakcyjne wynagrodzenia- możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)- samodzielne stanowisko - praca w małej grupie - płaska struktura organizacyjna.British International School of the University of Łódź (BISUL) to prywatna szkoła założona przez Uniwersytet Łódzki w roku 2013, w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na międzynarodową edukację w Łodzi.Obecnie BISUL prowadzi edukację na wszystkich etapach kształcenia zgodnie z brytyjską podstawą programową English National Curriculum w placówce funkcjonują zatem: przedszkole, szkoła podstawowa oraz szkoła średnia. BISUL posiada obecnie około 150 wychowanków, z ponad 25 różnych krajów, którzy mają możliwość nauki w międzynarodowym systemie nauczania akredytowanym przez prestiżowy uniwersytet Cambridge.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)- bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office Word i Excel- odpowiedzialność, dokładność i skrupulatnośćjęzyk angielskim w stopniu komunikatywnym praca na dokumentach dwujęzycznych

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi