kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów – Surowce do Produkcji Cementu

Firma: CEMEX Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Specjalista ds. Zakupów – Surowce do Produkcji Cementu

Miejsce pracy: Łódź, ul. 3 Maja 64/66

Zadania na stanowisku:
  • Koordynowanie i świadczenie usług z zakresu zakupów surowców do produkcji cementu.
  • Przygotowywanie dokumentacji pod zapytania ofertowe zgodnie z procedurami zakupowymi firmy.
  • Analiza rynku i wyszukiwanie potencjalnych dostawców.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami.
  • Nadzorowanie realizacji dostaw, inicjowanie działań korygujących.
  • Sporządzanie zestawień i analiz ofert, przedstawianie rekomendacji wyboru.
  • Współpraca z działem prawnym, przygotowywanie i negocjacje zapisów umów handlowych.
  • Tworzenie dokumentacji związanej z zakupami (umowy ramowe, kontrakty SAP, zamówienia zakupu, raporty).
  • Śledzenie trendów rynkowych, analizowanie dynamiki cen w podległych kategoriach zakupowych.
  • Bliska współpraca z lokalnymi i globalnymi zespołami zakupowymi oraz innymi wewnętrznymi interesariuszami.
  • Zapewnienie usprawnień w zakresie oszczędności kosztów zgodnie z ustalonymi celami oszczędnościowymi.
  • Wspieranie Europejskiego Menadżera Kategorii w zakresie opracowywania niezbędnych raportów niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji.
Wymagania formalne:
  • Wykształcenie wyższe,preferowane kierunki: techniczne/zarządzanie/ekonomia i pokrewne.
  • Doświadczenie w obszarze negocjacji/łańcucha dostaw/zakupów.
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów wideokonferencyjnych.
  • Mile widziana znajomość SAP.
  • Prawo jazdy kat. B oraz otwartość na wyjazdy służbowe.
Oczekiwania interpersonalne:
  • Zdolność do rozwijania i utrzymywania relacji biznesowych na wszystkich poziomach organizacji.
  • Wysoka samoocena, proaktywność w działaniu i motywacja.
  • Umiejętność skutecznej współpracy z ludźmi, którzy mają odmienne poglądy.
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Rozbudowany system benefitów (m.in. Pakiet Rozszerzony w LUXMED, Karta FitProfit, Nagrody za osiągnięcia, itp.).
  • Pracę w przyjaznym zespole, w którym ceni się twórcze myślenie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu.