kandydatów

Etat Osoba do sprzątania i utrzymania czystości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Osoba do sprzątania i utrzymania czystości
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4285
OBOWIĄZKI:
1. sprzątanie i dezynfekcja sal przedszkolnych i lekcyjnych, pokoi administracji, toalet, korytarzy/schodów, balustrad, sal gimnastycznych, stołówki, szatni polegająca m.in. na: 1) wycieraniu kurzy oraz dezynfekcji ławek, biurek, parapetów, klamek wszystkich dostępnych powierzchni płaskich2) myciu i dezynfekcji włączników świateł, klamek drzwi, tablic, 3) odkurzaniu/zamiataniu, myciu podłóg wraz z dezynfekcją, w przypadku wykładzin - odkurzaniu oraz zapieraniu plam, 4) myciu wraz z dezynfekcją umywalek, luster, sanitariatów, kranów, podajników do mydła i papieru, glazury i terakoty, odkurzaniu i myciu podłóg wraz z dezynfekcją, 2. wymiana worków na śmieci, wyrzucanie śmieci,3. mycie i dezynfekcja pojemników - koszy na śmieci, 4. usuwanie na bieżąco zabrudzeń z drzwi oraz przeszkleń, usuwanie pajęczyn itp.,5. mycie okien,6. doraźna pomoc kuchni w dostarczaniu posiłków uczniom,7. podlewanie i dbanie o rośliny doniczkowe,8. uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach,9. cykliczne zgłaszanie zapotrzebowania na środki sanitarno - higieniczne.Termin składania ofert:do 26.07.2021 r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista,odpowiedzialność, dokładność, punktualność, samodzielnośćchęć do pracy,umiejętność organizacji pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,książeczka sanepidowska,miłe usposobienie

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi